Pristatymas

Bendradarbiaujame su siuntų tarnyba Venipak, todėl mūsų paveikslus saugiai ir greitai pristato partnerio kurjeriai visoje Lietuvoje (pristatymas į Kuršių neriją yra apmokestinamas papildomai). Siuntos pristatymo dieną kurjeris su Jumis susisieks ir patikslins pristatymo laiką bei vietą.
Po užsakymo apmokėjimo, pradedame paveikslų tapybai pagal skaičius gamybą, kuri užtrunka 1-2 darbo dienas. Dažniausiai mūsų klientus paveikslai pasiekia per 3-5 darbo dienas po sėkmingo apmokėjimo.
Deja, tačiau paveikslų atsiėmimo vietų šiuo metu neturime.
Taip, tačiau norėdami sužinoti pristatymo į kitą šalį kainą, prieš pateikdami užsakymą, parašykite mums el. p. pagalba@nutapyk.lt.

Apmokėjimas

Užsakymą galite apmokėti per elektroninę bankininkystę iš SEB, Swedbank, Luminor, Revolut, Citadele, Šiaulių banko, Paysera sąskaitos arba per PayPal sistemą.

Grąžinimas

Kokybiška produkcija ir kokybiškai atlikti spaudos darbai yra nekeičiami, negrąžinami, taip pat ir Pirkėjo sumokėti pinigai už juos negrąžinami. Spaudos darbų ir produkcijos trūkumai šalinami ar nekokybiški produktai keičiami tik tuo atveju, jei dėl darbo ar produkto trūkumų yra atsakingas Pardavėjas.

Taip pat svarbu žinoti, kad produkcija yra gaminama pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus, pasirinktus parametrus ir įkeltą maketą. Pagal specialiuosius vartotojo nurodymus pagaminta produkcija – tai prekės, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios pagaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą. Užsakyta prekė gali būti grąžinama tik dėl užsakymo nurodymų neatitikimo ar mechaninių pažeidimų, atsiradusių transportuojant prekę.
Nekokybiško produkto ar spaudos darbų grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) dienų nuo produkto pristatymo (įteikimo) jam dienos informuodamas apie tai Pardavėją telefonu +370 (652) 33 994 arba el. paštu pagalba@nutapyk.lt.

Pageidaujant grąžinti nekokybišką produktą, būtina laikytis papildomų sąlygų:
• Produkcija turi būti nesugadinta Pirkėjo;
• Grąžinama produkcija turi būti supakuota Pardavėjo arba kitoje, saugų transportavimą užtikrinančioje, pakuotėje.

Produkcija turi būti grąžinama Pardavėjo priėmimo punkte: MB „Nutapyk“, A. Stulginskio g. 8, Vilnius 01115 (tik iš anksto susitarus).

Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamą produkciją, jei buvo nesilaikoma aukščiau nurodytų produkcijos grąžinimo sąlygų.
Jei dėl paveikslų ar spaudos darbų trūkumų yra atsakingas Pardavėjas ir neįmanoma produkcijos trūkumų ištaisyti/pašalinti/pakeisti, Pirkėjo sumokėti pinigai už šią produkciją yra grąžinami į mokėtojo banko sąskaitą per 5 (penkias) darbo dienas.

Tapyba pagal skaičius

Tikrasis pasaulis yra kupinas spalvų su milijonais atspalvių, todėl ir Jūsų atsiųstą nuotrauką neretai sudarys šimtai ar net tūkstančiai skirtingų atspalvių. Paveikslui sukurti mes panaudojame vidutiniškai 36 atspalvius, kurie geriausiai tinka Jūsų pasirinktai nuotraukai atvaizduoti.

Pastaba: akriliniai dažai maišomi kiekvienam užsakymui atskirai, todėl jų atspalviai gali šiek tiek skirtis.
Ypač sudėtinguose paveiksluose su daugybe smulkių detalių kai kurie skaičiukai gali būti sunkiai įžvelgiami, todėl šiuo atveju rekomenduojame panaudoti tą atspalvį, kurį naudojai šalia esančiuose laukeliuose. 
Jei netyčia padarei klaidą ir nuspalvinai lauką kita spalva, nesijaudink. Tiesiog leisk dažams išdžiūti, o vėliau perdažyk plotą tinkamu atspalviu.
1. Pasirinkta nuotrauka turėtų būti geros kokybės ir raiškos. Naktį ar esant prastam apšvietimui padarytos nuotraukos gali atrodyti per tamsios. Jei detalės yra šešėlyje, jos taip pat gali atrodyti per tamsios arba visiškai susilieti su fonu. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie veidą.

2. Kuo smulkesni ir (ar) toliau išdėstyti objektai nuotraukoje, tuo jie bus mažiau aiškūs ir detalūs būsimame paveiksle.

3. Jeigu planuojate užsakyti portreto paveikslą, patartume rinktis nuotrauką, kurioje daugiausiai vietos užima veidas. Tokiu atveju ir paveiksle veidas bus aiškesnis. Jame taip pat bus daugiau skirtingų detalių ir atspalvių. Tą patį galima pasakyti ir apie žmonių grupės nuotraukas: kuo arčiau bus žmonių veidai, tuo jie bus aiškesni ir geriau atpažįstami.

4. Norimo formato paveikslą įmanoma padaryti praktiškai iš bet kokios atsiųstos nuotraukos, tačiau tam tikrais atvejais nuotrauką gali tekti priartinti arba apkarpyti. Pvz.: Jūsų nuotraukos formatas vertikalus, o pageidaujamo paveikslo formatas – kvadratinis.

5. Tikrasis pasaulis yra kupinas spalvų su milijonais atspalvių, todėl ir Jūsų atsiųstą nuotrauką neretai sudarys šimtai ar net tūkstančiai skirtingų atspalvių. Paveikslui sukurti mes panaudojame vidutiniškai 36 atspalvius, kurie geriausiai tinka Jūsų nuotraukai atvaizduoti.

6. Visais atvejais mes pasiūlysime geriausią variantą atsižvelgdami į Jūsų atsiųstą nuotrauką. Prireikus priartinsime, pataisysime ir padėsime pasiekti geriausią rezultatą! Atsiųskite savo pasirinktą nuotrauką į el. paštą info@nutapyk.lt ir gaukite norimo paveikslo maketą.
Image

Apmokėjimas

Mes siūlome patogius apmokėjimo internetu būdus. Toliau galite susipažinti su apmokėjimo galimybėmis.

Mokėjimo būdai
Image

Pristatymas

Mūsų logistikos partneriai pristato paveikslus visoje Lietuvoje . Toliau skaitykite informaciją apie terminus ir kainas.

Prekių pristatymas
SVG

Nerandate atsakymo?

Maloniai atsakysime į Jus dominančius klausimus apie paveikslus, susisiekite!

Parašykite mums
SVG

Pasiūlymai verslui

Norite tapti partneriu arba turite pasiūlymų mums? Parašykite, susitarsime!

Siųsti el. laišką vadovui