Tapyba pagal skaičius

Kaip susikurti tinkamą darbo vietą?

,,Paint by Numbers“ paveikslų spalvinimas yra puiki veikla, padedanti pailsėti nuo darbų ir atitrūkti nuo kasdienių minčių. Tačiau reikia nusiteikti , kad ši veikla pareikalaus ir nemažai Jūsų laiko. Todėl, kad tapymas Jums netaptų neįdomiu, nepatogiu ar net varginančiu darbu, labai svarbu žinoti, kaip susikurti tinkamą darbo vietą:

A.

Apšvietimas

Labai svarbu pasirūpinti geru apšvietimu. Tapybai rekomenduojame pasirinkti vietą su natūraliu apšvietimu, t. y. dienos šviesa, o tamsiu paros metu būtinai naudoti papildomą šviestuvą.

B.

Vanduo

Pasiruoškite dubenį ar puodelį vandens. Jo prireiks tam, kad galėtumėte nuplauti teptukus prieš naudodami naują dažų atspalvį.

C.

Švara

Taip pat pravers ir popieriniai rankšluosčiai. Jų prireiks panorėjus nusausinti teptuką ar nuimti vandens perteklių nuo teptuko, kad dažai per daug netekėtų už pažymėtų drobės vietų.

A.

Pagalba

Ypač sudėtinguose paveiksluose su daugybe smulkių detalių Jums gali praversti padidinamasis stiklas. Laukeliai kartais būna labai maži, o be didinamojo stiklo sunku įžvelgti skaičius. Taip pat, Jums pageidaujant, mes galime atsiųsti skaitmeninį pasirinkto paveikslo formatą. Tokį failą kompiuteryje ar telefone visada galima priartinti, todėl nesunkiai galite patikrinti, koks atspalvis bus reikalingas vienam ar kitam laukeliui nuspalvinti. Skaitmeninį paveikslo formatą galite užsisakyti el. paštu info@nutapyk.lt.

B.

Gera nuotaika

Na o padėti išlaikyti puikią nuotaiką bei padidinti motyvaciją visada padės karšto šokolado ar kito Jūsų mėgstamiausio gėrimo puodelis.